Kolejny sukces w konkursie plastycznym G.EN. GAZ - u „Gaz ziemny ratuje planetę – minikomiks.”

Wzorem ubiegłego roku, po raz kolejny nasza szkoła odniosła sukces w konkursie plastycznym organizowanym przez G.EN. GAZ ENERGIA!
            Tegoroczny temat XVI już edycji brzmiał: „Gaz ziemny ratuje planetę – minikomiks” i był adresowany do uczniów klas IV – VI Szkół Podstawowych naszego województwa.
           LAUREATEM konkursu został wychowanek naszej Szkoły – uczeń klasy V – Konrad Jankowiak, którego praca zajęła II miejsce! Nagrodą dla mchowskiej placówki okazał się wartościowy zestaw interaktywny, a autor pracy otrzymał upominek wręczony przez Panią Dyrektor Barbarę Kapturek.  (ewentualnie do edycji w razie potrzeby!)

Maria Majchrowicz
Tomasz Cichy