ETAP SZKOLNY KONKURSU RECYTATORSKIEGO KLAS I-III

W środę 8 grudnia br. chętni uczniowie klas młodszych przystąpili do kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Recytatorskiego o tematyce dowolnej. W konkursie wzięło udział dziesięcioro uczniów.

Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Jury w  ocenie wzięło pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, walory artystyczne prezentowanego tekstu, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny.

Komisja konkursowa w składzie p. E. Falecka, p. I. Nowak, p. M. Frankowska , p. A. Suchecka wnikliwie wysłuchała młodych Recytatorów i wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce : Antoni Kaźmierczak

II miejsce: Zofia Suchecka

III miejsce: Filip Rozmiarek

Zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, a Antkowi oraz Zosi  życzymy powodzenia na etapie gminnym.