CZAS PŁYNIE JAK RZEKA…

Dnia 1 września 2022 roku odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Ks. Abp. Antoniego Baraniaka w Mchach. O godzinie 9:00 w obecności grona pedagogicznego i społeczności szkolnej w Kościele Parafialnym pw. św. Marcina Biskupa w Mchach miała miejsce uroczysta msza święta, a następnie krótka akademia w świetlicy.

Pani Dyrektor Barbara Kapturek serdecznie powitała zaproszonych gości, grono pedagogiczne, wszystkich pracowników szkoły, rodziców i przede wszystkim uczniów. Nie zabrakło też ciepłych słów z ust Pana Burmistrza Teofila Marciniaka, który zgromadzonym życzył wszystkiego, co najlepsze.

Uczniowie klasy VI i VII wraz z opiekunami przygotowali program artystyczny nawiązujący do powszechnie znanych wydarzeń historycznych, recytowali wiersze oraz zaśpiewali piosenkę przy akompaniamencie gitary. Po zakończeniu uroczystości podopieczni udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Agnieszka Zielińska

Tomasz Cichy