SUKCESY RODZINNE W WIELKOPOLSKIM CENTRUM RECYKLINGU!

Dnia 1 grudnia 2023 roku w siedzibie Wielkopolskiego Centrum Recyklingu w Jarocinie poznaliśmy LAUREATÓW i WYRÓŻNIONYCH  Konkursu Plastycznego: „Bioodpady zielone i kuchenne są bardzo cenne.”
         Tegorocznym zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej
w formacie A3 lub A4, która miała pokazywać, w jaki sposób dzieci i młodzież rozumieją temat związany właśnie z bioodpadami. Na konkurs wpłynęło około 400 szkolnych prac, a Komisja Konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wybrać najlepsze prace!

Po raz kolejny w tym konkursie wzięła udział społeczność uczniowska naszej szkoły i po raz kolejny plastyczny trud przyniósł „owoce” w postaci zajętych miejsc i wyróżnień! W gronie LAUREATÓW i wyróżnionych znalazły się SIOSTRY KOSMALA – ZUZANNA (kl. II) i MAJA (kl. IV). ZUZANNA zajęła II MIEJSCE w kategorii klas I – III, a MAJĘ (kategoria klas IV – VI) WYRÓŻNIONO!
        Prace plastyczne naszych  UTALENTOWANYCH UCZENNIC zamieszczono drukiem w pięknym, kolorowym KALENDARZU WCR na rok 2024, który z pewnością – począwszy od stycznia przyszłego roku – przez kolejnych dwanaście miesięcy będzie „odmierzał” upływający czas ZUZANNIE i MAI oraz pozostałym jego posiadaczom!

Wszystkim UCZNIOM i UCZENNICOM biorącym udział  w KONKURSIE serdecznie dziękujemy!

Tomasz Cichy